Źródło: wonderfuldiy.com

Pomysły na dziecięcy kącik w ogrodzie

Dzieci też muszą mieć swój kącik w ogrodzie. A co! Im też się to należy. Zobaczcie jak w prosty sposób można zrobić fajny kącik zabaw dla dzieci.1. Tor z kostki brukowej

Potrzebujemy trochę miejsca w ogrodzie i trochę białej farby. Następnie na środku każdej kostki malujemy pasy, tak aby w całości tor przypominał ulicę. Teraz wystarczy tylko wkopać kostkę w ogrodzie. A następnie stworzyć jakieś fajne ozdoby wokół naszej trasy. Można do tego użyć klocków, szyszek, kamyków, co komu się podoba. Wystarczy puścić wodze wyobraźni. Co Ty na to?

Źródło: niccolaontuesday.blogspot.com.au
Źródło: niccolaontuesday.blogspot.com.au

2. Plansza do gry w kółko i krzyżyk 

Potrzebujemy do tego tylko odpowiednich klocków i dziewięciu kafli. Kafle wkopujemy w ziemię, dzieciom dajemy pionki i tutaj zaczyna się zabawa.

Źródło: wonderfuldiy.com
Źródło: wonderfuldiy.com

3. Tor wyścigowy z piankowego makaronu

O tak, ten sposób można również dobrze wykorzystać. Wystarczy, że piankowy makaron równo przetniemy wzdłuż, a następnie po bokach powbijamy patyczki z chorągiewkami. Do zabawy potrzebujemy jeszcze małych resoraków. Prawda, że proste?

Więcej: Www.choroby-roslin.pl

Jedna myśl do “Pomysły na dziecięcy kącik w ogrodzie”

  1. Bardzo ciekawe. Nieźle mieć własny plac zabaw we własnym ogrodzie. Rodzice mogą spokojnie obserwować z leżaczków jak dziecko się bawi. Dobry pomysł to również kolorowy plac zabaw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *